Pomożemy Ci zadbać
o Twoje zdrowie i ciało

Blog

Nowoczesne metody modelowania sylwetki

Piękna sylwetka jest marzeniem wielu osób. Smukłe ciało, pozbawiona cellulitu skóra, zdrowa waga, z którą czujemy się dobrze… Jednak jak osiągnąć pozytywne efekty? I jak wymodelować swoją sylwetkę? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Na czym polega zabieg Body Sculpt?

Walka o szczupłą sylwetkę może przybierać różne formy. Bardzo dobrym pomysłem – oprócz diety i aktywności fizycznej – jest korzystanie z nowoczesnych zabiegów zmniejszających ilości tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jedną z technik, którą warto zastosować jest zabieg Body Sculpt. Na czym on polega? I o czym warto pamiętać przed jego wdrożeniem? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Skąd bierze się cellulit i jak się go pozbyć?

Problemy z pomarańczową skórką nie należą do rzadkości i  wbrew powszechnym opiniom nie dotykają wyłącznie osób szczupłych. W zależności od stopnia zaawansowania może być mniej lub bardziej widoczny głównie na obszarze ud, pośladków, ale również przedramion czy brzucha. Dlaczego jedni borykają się z tym problemem, a inni nie? W jaki sposób zlikwidować zamiany cellulitowe?

Czytaj dalej

Jak wygląda konsultacja u dietetyka?

Z roku na rok coraz więcej osób docenia korzyści płynące ze zdrowego odżywiania. Dobrze zbilansowana dieta to nie tylko możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów, ale również lepsze samopoczucie i zdrowie. Osobom, które dotychczas nie dbały zbyt dobrze o jakość posiłków, często trudno jest wprowadzić zmiany do swojego życia. Z tego powodu nierzadko decydują się na skorzystanie z usług dietetyka. Jak wygląda taka konsultacja i w jakich sposób należy się do niej przygotować?

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze diety odchudzającej?

Jednym z popularniejszych powodów, dla których coraz więcej osób przechodzi na dietę, jest oczywiście chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Niestety często zdarza się tak, że takim osobom zależy na czasie, dlatego decydują się na diety, które bywają niebezpieczne dla zdrowia. Chcąc zmienić nawyki żywieniowe, dobrze skonsultować się ze specjalistą, aby cały proces był nie tylko skuteczny, dla przede wszystkim bezpieczny. Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru diety odchudzającej?

Czytaj dalej