Pomożemy Ci zadbać
o Twoje zdrowie i ciało

Blog

Jak działa żelazko antycellulitowe?

Dbanie o sylwetkę jest nie tylko kwestią estetyki, ale sprawą zdrowia. Jednym z zabiegów, który warto wykorzystać jest żelazko antycellulitowe.

Czytaj dalej

Jakie czynniki wpływają na jędrność skóry

Jędrna, elastyczna i gładka skóra to marzenie każdej kobiety i mężczyzny. To jeden z głównych atrybutów naszego wyglądu, który nie tylko podkreśla naszą atrakcyjność.

Czytaj dalej

Jak dieta wpływa na samopoczucie?

"Jesteś tym, co jesz" – kto z nas nie słyszał tego stwierdzenia? Jednak co ono właściwie oznacza? I czy rzeczywiście nasze codzienne wybory żywieniowe mają tak duży wpływ na nasze samopoczucie?

Czytaj dalej

Nowoczesne metody modelowania sylwetki

Piękna sylwetka jest marzeniem wielu osób. Smukłe ciało, pozbawiona cellulitu skóra, zdrowa waga, z którą czujemy się dobrze… Jednak jak osiągnąć pozytywne efekty? I jak wymodelować swoją sylwetkę? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Na czym polega zabieg Body Sculpt?

Walka o szczupłą sylwetkę może przybierać różne formy. Bardzo dobrym pomysłem – oprócz diety i aktywności fizycznej – jest korzystanie z nowoczesnych zabiegów zmniejszających ilości tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jedną z technik, którą warto zastosować jest zabieg Body Sculpt. Na czym on polega? I o czym warto pamiętać przed jego wdrożeniem? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Skąd bierze się cellulit i jak się go pozbyć?

Problemy z pomarańczową skórką nie należą do rzadkości i  wbrew powszechnym opiniom nie dotykają wyłącznie osób szczupłych. W zależności od stopnia zaawansowania może być mniej lub bardziej widoczny głównie na obszarze ud, pośladków, ale również przedramion czy brzucha. Dlaczego jedni borykają się z tym problemem, a inni nie? W jaki sposób zlikwidować zamiany cellulitowe?

Czytaj dalej