Pomożemy Ci zadbać
o Twoje zdrowie i ciało

Wyszczuplajace

Zabiegi wyszczuplające

Zabiegi wyszczuplające mają za zadanie odpowiednio wymodelować problematyczne części ciała. Co więcej, pozwalają także na poprawę jędrności skóry i redukcję cellulitu. Warto wiedzieć, że piękna sylwetka to nie tylko oznaka zdrowia, ale jest też niezwykle ważna dla dobrego samopoczucia. Tym samym zabiegi wyszczuplające przyczyniają się do lepszego postrzegania samej siebie, co przekłada się na większy komfort psychiczny i zwiększoną pewność siebie.

Kuracje wyszczuplające w Tarnowskich Górach

Zabiegi wyszczuplające przeprowadzamy jedynie przy naszej poradni Strefa Ciała w Tarnowskich Górach. Dzięki temu możemy działać kompleksowo – zabiegi wyszczuplające na ciało są jednym z najlepszych sposobów na poprawę naszej figury, jednakże do uzyskania pożądanych efektów potrzebna jest także spersonalizowana dieta dostosowana do konkretnych potrzeb i nawyków żywieniowych nasz pacjentów.

Nasze zabiegi wyszczuplające

W naszej pracy wykorzystujemy DERMO SLIM Farmona z żelazkiem antycellulitowym i body wrappingiem. Jest to innowacyjne podejście, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie trwałych i zadowalających efektów wyszczuplających. Ważnym czynnikiem jest zaawansowana formuła, która łączy ze sobą wiele składników aktywnie wyszczuplających, które dodatkowo przyczyniają się do wygładzenia i ujędrnienia skóry, a także redukcji cellulitu. W ten sposób możliwe jest pomyślne przeprowadzenie zabiegów wyszczuplających problematycznych partii ciała, takich jak: uda, pośladki, boczki i brzuch. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.