Pomożemy Ci zadbać
o Twoje zdrowie i ciało

Modelujące sylwetkę

Zabiegi modelujące sylwetkę

Piękna sylwetka to marzenie wielu osób. Pozwala ona na zwiększenie pewności siebie, a także poprawę samopoczucia. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych innowacyjnych zabiegów modulujących sylwetkę, które wykonujemy w Strefie Ciała w Tarnowskich Górach.
Wykorzystywane przez nas zabiegi modelujące charakteryzują się wysoką skutecznością. Dodatkowym efektem ich wykorzystania jest poprawa jędrności skóry, a także redukcja cellulitu. Dla poprawy efektów warto wprowadzić również odpowiednio zbilansowaną pełnowartościową dietę, która będzie dostosowana do przyzwyczajeń żywieniowych pacjenta. W ten sposób dość szybko możemy uzyskać figurę naszych marzeń.
Nasze zabiegi mają uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu mogą być dostosowane do różnych partii ciała. Całość procesu przebiega bezpiecznie i komfortowo, nie wiąże się też z bólem, czy uszkadzaniem powłok ciała. Wykonywane przez nas zabiegi modelujące sylwetkę poprzedzone są szczegółową ankietą, która pozwala dostosować ich zakres do kondycji zdrowotnej pacjenta.

Nasze zabiegi modelujące sylwetkę

Wykorzystujemy innowacyjną technologię ŻELAZKA® ANTYCELLULITOWEGO Abacosun. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest uzyskanie trwałych efektów modelujących, a jego kompleksowe działanie pozwala na poradzenie sobie z wieloma niedoskonałości sylwetki. Do naszych zabiegów należą:
• masaż próżniowy (lipodermologia),
• elektrostymulację TENS,
• chromoterapię LED.
Skontaktuj się z nami i umów na wizytę już dziś!