Pomożemy Ci zadbać
o Twoje zdrowie i ciało

Antycelulitowe

Zabiegi antycellulitowe

Cellulit jest jednym z najczęściej spotykanych problemów kobiet na całym świecie. Związany jest z gospodarką hormonalną i może zacząć się pojawiać w każdym wieku. Co więcej, nie jest on związany z masą ciała kobiet, ponieważ pojawia się zarówno w przypadku osób szczupłych, jak i tych o pełniejszych kształtach.
Lipodystrofia, czyli popularny cellulit, to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które przekłada się na zmiany estetyczne na naszej skórze. Może on przybierać różne formy zaawansowania. W wielu przypadkach adipocyty (czyli komórki tłuszczowe) widoczne są gołym okiem na nierównej fakturze skóry. W innych sytuacjach zmiany mogą być dostrzegalne dopiero po ściśnięciu skóry.

Zabiegi antycellulitowe w Tarnowskich Górach

Przy naszej poradni Strefa Ciała w Tarnowskich Górach prowadzimy zabiegi z wykorzystaniem ŻELAZKA® ANTYCELLULITOWEGO Abacosun. Są one w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, a co najważniejsze niezwykle skuteczne w redukcji cellulitu.
Jednym z dostępnych zabiegów jest masaż próżniowy. Wykorzystuje on ujemne ciśnienie, dzięki któremu dochodzi do rozbicia i rozmasowania twardych złogów cellulitu. Co więcej, skóra po zabiegu jest odświeżona i ujędrniona.
Zapraszamy do kontaktu!